Flavor West maitsestajad (118ml)

Me ei leia Teie valikule vastavaid tooteid.

Flavor West maitsestajad

Flavor West maitsestajate valik on suur. Flavor West maitsestajat saab kasutada nii kuumade kui ka külmade jookide, küpsetiste ja magustoitude maitsestamiseks. Flavor West maitsestajad on kõrge kvaliteediga, valmistatud USA-s parimatest koostisosadest. Flavor West maitsestajate seast leiad erinevate puuviljade, marjade, küpsetiste, magustoitude, jookide ja piparmündi maitsega maitsestajaid. Vali kiivi, arbuusi, õuna või mõne muu puuvilja maitsega maitsestaja. Marjasõprade jaoks leiab valikust mustika, maasika ja paljude teiste marjade maitsega maitsestajaid. Magustoidu armastajad saavad valida sobiva maitsestaja vaniljejäätise jt maitsete seast. Limonaadi sõpradele soovitame Flavor Westi maitsestajat Grape Soda. Mentooli maitse armastajate jaoks sobib ideaalselt Flavor Westi Menthol maitsestaja.

Flavor West maitsestaja omadused

Maitsestajad ei sisalda rasvu, kaloreid ega magusaineid, mistõttu sobivad kasutamiseks ka diabeetikutele ja kaalulangetajatele. Maitsestajad ei sisalda säilitusaineid, stabilisaatoreid ega kaaliumsorbaati. Kõrge konsentratsiooniga Flavor West maitsestajad annavad kõrge kvaliteediga maitse, olenemata säilitusainete ja stabilisaatorite puudumisest.

Flavor West maitsestaja kasutusalad

Flavor West maitsestajad on vees lahustuvad mitmeotstarbelised maitsestajad. Mõeldud mitmesuguste jookide (kokteilid, smuutid, proteiinijoogid, kohv, tee) ja küpsetiste (koogid, tordid, keeksid, magustoidud, pudingud) maitsestamiseks.

Maitsestajad

Maitsestajad.ee pakub laias valikus erinevate brändide maitsestajaid. Tutvu ka meie teiste brändide maitsestajatega: The Flavor Apprentice maitsestajad, Capella maitsestajad ja Flavourart maitsestajad.