Propüleenglükool

Määra kahanevas suunas
Kuvamisviis Grid Nimekiri

4 toodet

per page
 1. Rating:
  0%
  Toidu lisaaine Propüleenglükool PG 5L
  Alates 55,00 €
 2. Rating:
  0%
  Toidu lisaaine Propüleenglükool PG 100ml
  Alates 5,90 €
 3. Rating:
  0%
  Toidu lisaaine Propüleenglükool PG 1L
  Alates 20,90 €
 4. Rating:
  0%
  Toidu lisaaine Propüleenglükool PG 500ml
  Alates 13,90 €
Määra kahanevas suunas
Kuvamisviis Grid Nimekiri

4 toodet

per page

Propüleenglükool (propylene glycol)

Propüleenglükool (ka propylene glycol, PG, E1520) on värvitu ja lõhnatu aine. Ainel on vett siduv toime, mistõttu aitab vees mittelahustuvatel ainetel lahustuda veega. Propüleenglükooli kasutatakse laialdaselt kosmeetikas, toiduainetööstuses (sh pagaritoodetes) ja ravimites. Kvaliteetse toidu lisaaine propüleenglükooli müük Maitsepoe e-poes, saadaval 100 ml, 250 ml, 500ml, 1000ml ja 5000ml pudelis.

Propüleenglükool kosmeetikas

Kuna propüleenglükoolil on märkimisväärne niiskuse säilitamise omadus, kasutatakse seda laialdaselt kosmeetikatoodete valmistamisel. Muuhulgas kasutatakse seda šampoonides, päikesekreemides, kehakreemides ja dekoratiivkosmeetikas niisutajana. Propüleenglükool on lahusti omadustega, mis suudab transportida toimeaineid naha sisse. Kvaliteetse toidu lisaaine propüleenglükooli müük maitsepoe e-poes, saadaval 100 ml, 250 ml, 500ml, 1000ml ja 5000ml pudelis.

Propüleenglükool ravimites

Propüleenglükooli kasutatakse abiainena mitmesugustes ravimites, nt köharavimites, valuvaigistites ja ohatiseravimites.

Propüleenglükool toiduainetööstuses

Propüleenglükooli kasutatakse toiduainetes niiskusesäilitajana. Lisaks kasutatakse propüleenglükooli vahustatud toitudes, mitmesugustes pagaritoodetes ja salatikastmetes. Salatikastmetes kasutatakse ainet paksendajana.

Propüleenglükool pagaritoodetes

Propüleenglükooli kasutatakse laialdaselt pagaritoodetes (keeksid, rullbiskviidid ja tordipõhjad) niiskuse säilitajana ja hallituse ärahoidmiseks ning muudes toiduainetes lisaainete lahustamiseks.

Propüleenglükooli müük

Kvaliteetse toidu lisaaine propüleenglükooli müük Maitsepoe e-poes. Propüleenglükool on saadaval 100 ml, 250 ml, 500ml, 1000ml ja 5000ml pudelis. Kuigi USA veterinaarameti sõnul on propüleenglükooli puhul tegemist "üldiselt ohutu" ainega, soovitame seda hoida lastele kättesaamatus kohas tema niiskust siduva toime pärast. Samuti ei soovitata propüleenglükooli tarbida rasedatel.